www.v-tomasek.com
Přejít na obsah

Zakynthos - nejen ostrov krásných pláží

Vladislav Tomášek
Vytvořil v Zakynthos - deník delegáta ·

Letošní sezona pro nás začala za opravdu krásného počasí, v květnu teploty dosahovaly téměř 35 stupňů, teplota moře byla na některých místech ostrova na toto období až neskutečná, podle některých klientů vybavených vodními teploměry až 25 stupňů! Začátkem června nás počasí sice trošku pozlobilo menšími deštíky, ale nyní je vše opět v normálu a na Zakynthosu panují teploty, které jsou obvyklé spíše v červenci či v srpnu.

Jako novinku letošní sezóny jsme pro vás ve spolupráci s místní kanceláří připravili opravdovou lahůdku. Výlet klasickými starými jeepy Land Rover, které znáte spíše ze safari. Na tomto výletě projedete ostrov po prašných off-roadových cestách, perličkou je zastávka na vrcholu Vrachionas (nejvyšší hora ostrova), odkud je fantastický výhled na celý ostrov a jeho okolí. Těmito jeepy se dají navštívit místa, kam se běžnými terénními vozidly těžko dostanete. Uvidíte typické řecké vesničky, kde se čas téměř zastavil a také budete mít možnost se vykoupat na jedné z nejhezčích pláží ostrova – Makris Gialos.

Ostrov Zakynthos si také naši klienti vybírají jako místo, kde společně vstoupí do nového života uzavřením sňatku, první svatba úspěšně proběhla 1.června, takže tímto našim novomanželům ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně štěstí do společného života. Svatební obřad proběhl přímo na hotelu, kde je oddával starosta a já měl tu čest být poprvé v životě za svědka :-) Novomanželům to opravdu velice slušelo. Více fotografií z jejich svatby si časem určitě budete moci prohlédnout na stránkách Alexu.


Bez komentářů

+420 776 230 496
+30 6946 133 918

admin@v-tomasek.com
Vladislav Tomášek © 1999 - 2018
Návrat na obsah